Raków spotkał się z Cracovią w ramach 16. kolejki PKO Ekstraklasy. Mecz zakończył się wynikiem 1:1. Oceniliśmy występy poszczególnych piłkarzy Rakowa w skali 1-10.

Vladan Kovacević: 5

Na początku spotkania zatrzymał Kallmana przed zdobyciem bramki. Przy stracie gola był bezradny. Miał jedną pomyłkę w rozegraniu piłki.

Milan Rundić: 3

Przez jego nieuwagę padła bramka. Pod koniec spotkania otrzymał żółtą kartkę za przeszkadzanie w rozegraniu bramkarzowi przyjezdnych.

Bogdan Racovitan: 3

Był bliski wyrównania w końcówce pierwszej połowy, lecz na przeszkodzie stanął obrońca Cracovii. Cały występ był nijaki.

Fran Tudor: 4

Pracowity w pierwszej odsłonie spotkania, zarobił kartkę podczas powstrzymania rywala, gdy ten próbował wbiec w 16m. Był mało aktywny z przodu.

Srdjan Plavsić: 5

Ładnie rozprowadzał piłkę w środku pola. Oddał celny strzał po dryblingu.

Ben Lederman: 3

Przeszkodził w przyjęciu piłki Tudorowi. Przegrywał stykowe sytuacje i przebitki.

Vladyslav Kochergin: 6

Miał kilka okazji, żeby wyrównać stan meczu. Skutecznie dryblował oraz rozgrywał piłki w środkowej strefie. Oddawał strzały zza pola karnego.

Jean Carlos: 3

Miał słabą skuteczność dryblingu, gdy raz stracił piłkę Cracovia uzyskała rzut rożny, po którym padła bramka.

Sonny Kittel: 2

Na początku drugiej odsłony spotkania oddał niecelny strzał obok bramki. Nie wykorzystał stuprocentowej sytuacji, nie pokazywał się do piłki.

Marcin Cebula: 2

W kluczowym momentach brakowało mu zimnej krwi, ale miał kilka udanych dryblingów szczególnie w drugiej połowie.

Ante Crnac: 2

Próbował wywalczyć okazję w pierwszej połowie, lecz nieskutecznie. Został zmieniony na początku drugiej połowy.

Rezerwowi:

Fabian Piasecki: 2

Nie był zbyt skuteczny, zaliczył kilka strat piłki. Ten występ może zaliczyć do nieudanych.

Bartosz Nowak: 5

Wniósł świeżość na boisko. Oddał celny strzał po rzucie wolnym, ale i tak został złapany na spalonym. Później dwukrotnie był bliski trafienia do siatki, ale oba strzały były niecelne. Udało mu się wyrównać stan meczu, strzelając z jedenastego metra.

Deian Sorescu: 4

Nie trafił w piłkę z bliskiej odległości do bramki, został sfaulowany co poskutkowało rzutem karnym dla Rakowa.